+ פרסום מודעה

אופנועים למכירה

אם תמיד חלמתם על אופנוע הגיע הזמן שתגשימו את החלום. רכיבה על אופנוע מקצרת לכם בצורה משמעותית את העמידה בפקקים והופכת כל נסיעה שגרתית לעבודה לחוויה מהנה. בין אם אתם רוכבים מנוסים ובין אם אתם עומדים בפני קניית האופנוע הראשון שלכם, תוכלו למצוא כאן מידע שימושי לקנייה חכמה של אופנוע או קטנוע יד 2.

אופנועים למכירה מתפרסמים באופן יומיומי בפורטל תתניע. בין אם אתם מחפשים אופנוע קלאסי ובין אם אתם מחפשים אופנועים למכירה במצב כמעט חדש – תוכלו למצוא באתר מודעות מתאימות. אם יש בבעלותכם אופנוע אותו תרצו למכור תוכלו לנצל את ההזדמנות ולפרסם מודעת מכירה בפורטל תתניע חינם.

איזה אופנוע מתאים לכם?

בחירה נכונה של אופנוע תהיה בראש ובראשונה כזו שתענה על הצרכים היומיומיים שלכם. כך למשל, אם אתם עתידים לעשות שימוש יומיומי באופנוע לטובת הגעה למקום העבודה – הבחירה הנכונה תהיה אופנוע נוח, לא יקר לתחזוקה ובטיחותי. גדלים ויכולות של אופנועים נקבעים בהתאם לגודל הסמ"ק של הכלי כאשר הסמ"ק  המינימלי הוא 50 ואפשר להגיע עד 500 או 1200. ככל שהסמ"ק של האופנוע יותר גבוה כך נדרשת רכיבה מקצועית יותר.

אופנוע כדאי לבחור גם בהתאם למבנה הגוף, רכיבת יחיד או זוג והתאמה לרכיבה בכביש או בשטח. אל תשכחו להתייחס גם למהירות, ביצועים, יציבות ואבזור בטיחות. כדאי לחקור מעט על הדגמים בהם אתם מתעניינים, לקרוא חוות דעת של רוכבים ולצפות בסרטונים. כך תוכלו לדעת יותר על הביצועים של האופנוע ועל הצפוי לכם.

מחירים של אופנועים למכירה

סקירה מהירה של מודעות מכירה בלוח תתניע תעניק לכם מושג ראשוני אודות מחירי השוק. כך תדעו לתכנן נכון את התקציב. אל תשכחו לוודא שיש לדגם בו בחרתם חלקי חילוף במחירים שפויים והוצאות תחזוקה שתוכלו לעמוד בהן לטווח הארוך.

בדיקת תקינות האופנוע

ממש כפי שלא תרכשו רכב יד 2 מבלי לבצע בדיקה יסודית כך גם לא תרכשו אופנוע. גם כאשר בעל האופנוע מתחייב למצב מכני תקין לחלוטין והאופנוע נראה חדש חשוב לבצע בדיקה במוסך אובייקטיבי ולוודא שכל הפרטים שנמסרו לכם על האופנוע נכונים.