+ פרסום מודעה

לוח רכב

לוח רכב שמפרסם מודעות חינם

פעמים רבות מכירת הרכב נדרשת עקב מצב כלכלי מורכב של המשפחה או העסק. במצבים אלו תרצו למצוא את הדרך המהירה והמשתלמת ביותר למכירת הרכב. אם אתם נמצאים במצב כזה כדאי לכם להכיר את פורטל תתניע בו תוכלו לפרסם בחינם מודעות מכירה של רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, קטנועים ואופנועים. הלוח מפורסם אונליין ומתעדכן בזמן אמת. מודעות חדשות מתפרסמות באתר בכל יום ורכבים רבים נמכרים במהרה.

באיזה מחיר כדאי למכור רכב יד 2?

רכב יד 2 כדאי לפרסם למכירה במחיר אותו הלקוחות שלכם מוכנים לשלם בעבורו. מחיר זה אינו בהכרח מחיר המחירון של הדגם והשנתון או המחיר שחלמתם לקבל. על מנת לקבוע מחיר הגיוני כדאי לבחון מודעות של רכבים זהים שעומדים למכירה ומחירים בהם נסגרו עסקאות מכירה של רכבים דומים. בעבור רכב שמור מאוד או רכב עם קילומטראז' נמוך תוכלו לדרוש יותר.

אף אחד לא מתקשר – מה עושים?

אם אנכם מקבלים פניות בנוגע למודעה כדאי לעצור לרגע ולבחון את המידע שפורסם ואת המחיר. אם לא פרסמתם תמונות יחד עם המודעה זה הזמן להוסיף תמונות למודעה. מודעות מכירה עם תמונות משיגות הרבה יותר פניות בכל התחומים. כמו כן, עליכם ל"תחזק" את המודעה פעמיים ביום באמצעות כניסה אל האתר והקפצתה אל ראש הרשימה. אם לא תעשו זאת המודעה שלכם לא תזכה לחשיפה מקסימלית ואתם לא תקבלו הרבה פניות.

מה עליי לעשות בכדי למכור מהר?

מכירה מהירה של רכב יד 2 תתבסס על מחיר הוגן, ביקוש, פרסום במקומות הנכונים, מודעה אטרקטיבית ומפורטת, מענה אסרטיבי שלכם והיכולת שלכם לגלות גמישות וערנות. מכירת רכב יד 2 תדרוש מכם להיות ריאליים, גמישים ונכונים לפשרות.

אנכם חייבים להיות אנשי מכירות חלקלקים על מנת לסגור עסקה מהירה. אך תצליחו להעלות את הסיכויים שלכם להצלחה בעזרת טכניקות מיקוח, הכרת שיטות מכירה והכנת משפטי מפתח שיסייעו לכם להציג את הרכב בצורה האטרקטיבית ביותר. חבל שתפספסו הזדמנויות לסגור עסקה או תתפשרו על מחיר נמוך מהמחיר שבקשתם רק בגלל שהצד השני מתורגל יותר בטכניקות מכירה ומיקוח.