+ פרסום מודעה

מכירת רכב

אם יש ברשותכם רכב ישן מאוד שלא משתלם או אי אפשר לנסוע בו – הגיע הזמן שתיפרדו ממנו לשלום. אם יש ברשותכם רכב אחרי תאונה שהורד מהכביש – הגיע הזמן להפסיק לבזבז לחינם מקום חנייה שימושי. החזקה של רכב (גם כאשר הוא אינו נמצא בשימוש) כרוכה בהוצאה כספית. על כן, כאשר מדובר ברכב בו אין לכם אפשרות לעשות כל שימוש היום או בעתיד הקרוב – לנו יש פתרון מהיר, יעיל ונכון בעבורכם.

איפה אפשר למכור רכבים ישנים מאוד?

אלא אם מדובר ברכב אספנות או דגם מבוקש לטובת חלקי חילוף – הסיכויים שתצליחו למכור רכב ישן או רכב אחרי תאונה בלוחות רכב רגילים נמוך מאוד. לשמחתכם, פורטל תתניע הוא הרבה יותר מעוד לוח מכירת רכב רגיל. פורטל תתניע משמש גם לוח למכירת רכבים פרטיים/מסחריים במצב תקין וגם לוח מכירת רכבים ישנים ותקולים שמיועדים לפירוק. אפשר למכור בפורטל גם רכבים שאינם נוסעים או רכבים שהורדו מהכביש.

מה חשוב לדעת על מכירת רכב ישן?

רכבים ישנים דורשים הוצאה כספית גבוהה בשל הנטייה שלהם להתקלקל לעתים קרובות. פעמים רבות תתקשו למצוא חלקים מתאימים בעבור הרכב במחיר הגיוני או מוסך שמתמחה בטיפול בסוג הרכב. כאשר העלויות הופכות גבוהות והביקורים שלכם במוסך הופכים תכופים, חווית השימוש ברכב נפגעת ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. זהו בדיוק הרגע בו כדאי להיפרד מהרכב הישן לטובת רכב חדש יותר.

מכירת רכבים ישנים או רכבים שהורדו מהכביש בלוחות רכב רגילים תהיה משימה לא פשוטה. הסיבה לכך היא ביקוש נמוך לרכבים ישנים או תקולים בלוחות רכב רגילים. אתם כן תצליחו למכור את הרכב במהרה כאשר תפרסמו את המודעה במקום הנכון באתר תתניע.

מכירת רכב לפירוק

קיימים היום מספר גורמים עסקיים שרוכשים באופן קבוע רכבים ישנים או תקולים. הם קונים את כל סוגי הרכבים (גם אופנועים ומלגזות) לטובת פירוק ומחזור. עסקת המכירה נסגרת לרוב באותו היום בו אתם פונים אל נציגי החברה או מפרסמים את המודעה. התשלום שתקבלו בעבור הרכב יהיה במזומן והרכב יועבר אל המגרש של בעליו החדשים.