+ פרסום מודעה

מכירת רכב יד 2

אם אתם מתכננים למכור רכב יד שנייה אתם צריכים להכיר את אתר תתניע בו מתפרסמות מודעות מכירה חינם, לדעת איך להכין את הרכב לקראת מכירה ולהרכיב מודעת מכירה אטרקטיבית ומפורטת. אם בצעתם את כל השלבים הללו כראוי וקבעתם מחיר הוגן – כדאי שתכינו את עצמכם לקראת מבול של טלפונים וסגירת עסקה מהירה.

הכנת הרכב לקראת מכירה

בעל רכב אחראי שטורח להכין את רכבו לקראת מכירה יוכל לנצל את ההזדמנות להכיר היטב את הרכב. היכרות טובה עם הרכב תאפשר לבעל הרכב להשיב בביטחון לשאלות של קונים פוטנציאליים. החוק קובע חובת בדיקת מוסך לכל רכב משומש שעומד למכירה. כדאי לנצל את הביקור במוסך על מנת לסקור את כל התקלות והבעיות שקיימות ברכב. במידת האפשר נמליץ על טיפול ברכב במוסך מורשה בו תוכלו לטפל בכל התקלות, לאתר נזילות, להחליף נורות בהתאם לצורך ולהעביר את הרכב טיפול 10,000. עם סיום הטיפול במוסך הקפידו לבחון את הניירת של הרכב. רכבים מטופלים שנראים טוב ונשמעים טוב נמכרים מהר יותר.

יש לרכב טסט?

אחת השאלות הראשונות שנשאלות על ידי קונים פוטנציאליים היא האם העברתם את הרכב טסט השנה. על כן, אם לא עשיתם זאת כדאי לגשת ולעבור טסט עם הרכב במכון מורשה. רכב עם טסט עדכני מעניק לקונה תחושת ביטחון ומגדיל כך את הסיכויים שלכם לסגור עסקה מהירה.

טיפול בפגמים אסתטיים ברכב

לכל רכב יד 2 חדש ככל שיהיה יהיו פגמים חיצוניים שנגרמים מבלאי טבעי. השקעה שלכם בשטיפת הרכב, ניקוי פנימי, החלפת ריפודים ויצירת אווירה נעימה בכניסה אל הרכב – תגדיל את הסיכויים למכירה מהירה. רכב שנראה מטופל ומטופח מבחינה חיצונית משאיר רושם של רכב שטופל היטב. רכב כזה רוב הקונים מחפשים ומעוניינים לרכוש.

כמה שווה הרכב?

סקר שוק יגלה לכם באלו מחירים מוצעים למכירה רכבים זהים, באלו מחירים נסגרות העסקאות, כמה רכבים מסוג זה עומדים למכירה ומהו היקף הביקוש. את כל המידע הזה תוכלו למצוא בפורטל תתניע. פרסום מחיר גבוה ממחיר השוק מתוך מטרה להוריד את המחיר בשלב המיקוח עלול לגרום לכך שתקבלו פחות פניות.