+ פרסום מודעה

קניית רכבים לפירוק

אם יש ברשותכם רכב ישן או רכב שמבלה יותר זמן במוסך מאשר על הכביש – הגיע הזמן להחליף את הרכב. כיום כאשר פתרונות מימון רכבים הפכו אטרקטיביים ונגישים, קניית רכב חדש או רכב יד שנייה במצב טוב הפכה לפעולה שגרתית ומהירה. את הרכב הישן תצליחו למכור במהרה באמצעות פורטל תתניע שעוסק גם במכירת רכבים יד 2 וגם בקניית רכבים לפירוק. למעשה, פורטל תתניע הוא המקום בו תוכלו גם למצוא לעצמכם רכב יד 2 לקנייה וגם למכור את הרכב הישן.

קניית רכבים לפירוק מהווה היום מקצוע לכל דבר. חברות פירוק רוכשות את הרכבים על מנת להעביר אותם לפירוק או למכור אותם לטובת ברזל. את התשלום בעבור הרכב מקבל בעליו במזומן בעוד הרכישה והעברת הבעלות יוכלו להתבצע בתוך יום אחד. פעמים רבות התהליך כולו מושלם בתוך שעה אחת בלבד.

מה עושים כאשר הרכב אינו נוסע?

אם הרכב שלכם אינו נוסע בשל תקלה או הורדה מהכביש אחרי תאונה – דעו שיש פתרון. במקרים כאלו תוכלו לסגור עסקת קניית רכבים לפירוק שכוללת גם שירותי גרירה. נציג של חברת הפירוק יגיע אליכם על מנת להשלים את הרכישה, לבצע העברת בעלות ולגרור את הרכב.

אלו רכבים אפשר למכור לפירוק?

כלי הרכב שמוצאים את דרכם אל מגרשי הפירוק מגוונים. תוכלו למצוא במגרשי הפירוק רכבים אחרי תאונה שהורדו מהכביש, רכבים ישנים מאוד שלא משתלם לתקן, רכבים ישנים שלא נעשה בהם שימוש למשך שנים רבות ואין להם טסט, אופנועים וקטנועים ישנים או תקולים, רכבים מסחריים ישנים ובלויים, אוטובוסים שיצאו משימוש, כלי שייט, מלגזות, משאיות חלודות, רכבים שננטשו ועוד.

מה יקרה לרכב?

כל רכב שמגיע אל מגרש הפירוק עובר בדיקה. במידה ומדובר ברכב ישן כשיר לנסיעה הוא מועבר לפירוק והחלקים שלו עתידים לעבור שיפוץ ולשמש חלקי חילוף. חלקים בהם אין אפשרות לעשות שימוש יועברו למחזור. כל תהליך פירוק הרכב מתבצע בצורה מקצועית. במקרים בהם מדובר ברכב בו לא ניתן לעשות כל שימוש בשל מצבו – הרכב יועבר למעיכה ומשם למרכזי מחזור ברזל.

אם אתם מעוניינים למכור רכב לפירוק או מחזור – פורטל תתניע מספק שירותי קניית רכבים לפירוק בכל רחבי הארץ.