+ פרסום מודעה

קניית רכב חדש

על אף ההוצאה הכספית הגבוהה הכרוכה בקניית רכב חדש, מסתבר שרבים מהקונים אינם טורחים לבדוק היטב את ההתאמה של הרכב לצרכים ולציפיות שלהם. רוב הקונים אינם טורחים לבצע סקר שוק ורבים מהם מקדישים זמן רב יותר לתכנון רכישת סמארטפון על פני תכנון קניית רכב חדש.

מה אתם באמת צריכים?

רגע לפני שאתם מזמינים לעצמכם רכב חדש כמו של השכן ממול, כדאי לעצור ולבדוק את ההתאמה של הרכב לאורח החיים שלכם. זהו השלב בו בעלי משפחות יופנו אל רכבים משפחתיים, חובבי טיולים יופנו אל רכבי שטח, רווקים יופנו אל רכבים קטנים, חסכוניים וקומפקטיים, פנסיונרים יופנו אל רכבים עם עזרי נהיגה מתקדמים ובכירים יופנו אל רכבי מנהלים יוקרתיים.

כעת תתייחסו גם לדרישה לחלל מטען גדול, צורך במושב אחורי מרווח לטובת התקנת כסאות בטיחות, העדפה לרכבים גבוהים ועדיפות לנהיגה ברכבים קלים לתמרון או שקטים ונוחים בנסיעות ארוכות. קניית רכב חדש תסתיים בשביעות רצון מלאה שלכם כאשר תנתחו את הצרכים שלכם ותבחרו בהתאם רכב מתאים. בחירה נבונה תהיה רכב שעונה לצרכים שלכם ברוב ימות השנה ולא רכב שמתאים לצרכים שלכם רק ב-10% מהימים.

כמה עולה רכב חדש?

כעת לאחר שהגדרתם היטב את הרכב הנחוץ לכם הגיע השלב בו תבחנו מחירים של כמה דגמים. אם הגעתם למסקנה שהרכב שאתם צריכים חורג מהתקציב שעומד לרשותכם תוכלו לבחון אפשרויות מימון רכבים. ניתן לקבל היום הלוואות בתנאים אטרקטיביים לטובת קניית רכב חדש. אם אנכם מעוניינים בהלוואה ייתכן ויהיה עליכם להתפשר על רכב קטן/פשוט יותר או לרכוש רכב יד 2.

מכירת הרכב הקיים

אתר תתניע הוא המקום בו תוכל למכור את הרכב הישן שלך בכל מצב. לוח הרכב של תתניע מפרסם מודעות מכירה של רכבי יד שנייה, רכבים מסחריים, אופנועים, רכבי אספנות, רכבים שמיועדים לפירוק, רכבים אחרי תאונה ורכבים שמיועדים למחזור.

אם אתם מתכננים להשתמש בכסף שתקבלו ממכירת הרכב הקיים על מנת לממן את הרכב החדש כדאי שתדעו שמרבית העסקאות בלוחות יד 2 לרכבים נסגרות במחירים נמוכים ב-15% ממחיר המחירון "לוי יצחק".