+ פרסום מודעה

רכב מסחרי

קנייה חכמה של רכב מסחרי לא מתבצעת כלאחר יד. רכבים מסחריים יהיו ברוב המקרים יקרים יותר בהשוואה לרכבים רגילים. הקנייה מתבצעת לעתים לשימוש אישי ולעתים לשימוש עסקי. את בחירת הרכב תבססו על מענה לצרכים שהביאו אתכם לרכוש רכב מסחרי. במידה ומדובר ברכב שעתיד לשמש כלי עבודה – הבחירה הנכונה תהיה רכב אמין ומקצועי. בעבור שימוש אישי על הרב להתאים לצרכים שלכם במבחינה מרחב אחסון, מספר המושבים ואבזור.

מה חשוב לבדוק כשרוכשים רכב מסחרי?

קניית רכב מסחרי דורשת התייחסות ליכולת התנועה של הרכב, היקף השימוש הצפוי, מבנה הרכב, גודל תא המטען ונפח המנוע. עליכם לזכור שרכב מסחרי הוא רכב גדול יותר בצורה משמעותית בהשוואה לרכב רגיל. יהיה עליכם להתרגל לנהיגה ברכב המסחרי וללמוד להכיר את היתרונות והחסרונות שלו.

רכבים מסחריים שנרכשים לטובת שימוש עסקי יש לבחור בהתאם לשימוש שאתם עתידים לעשות בו. כך למשך, תוכלו לבחור רכב מסחרי שמסוגל לבצע נסיעות בשטח, רכב עם יכולת העמסה של מטען רב, רכב עם מספר רב של מושבים, רכב עם מערכות מתקדמות, רכב עם יכולות גרירה טובות ועוד. הגדרה מדויקת של הצרכים והציפיות שלכם היא המפתח לבחירה נכונה.

מה הכי פופולרי?

בכל קניית רכב מסחרי או רכב פרטי יד 2 אנו מודעים לכך שמדובר ברכב משומש. למרות זאת, נרצה לרכוש רכב שאינו מתקלקל לעתים קרובות ואינו דורש הוצאות כספיות גבוהות. בחירה נכונה תהיה רכב מסחרי של יצרן מוכר בתחום, דגם חדיש (יחסית) ורכב שעונה על הצרכים שלכם ב-85% מהנסיעות העסקיות והאישיות.

פורטל תתניע מפרסם מודעות מכירה של רכבים מסחריים באופן יומיומי. תוכלו למצוא בין המודעות את הדגמים המובילים והפופולריים ביותר בארץ. בין אם אתם מחפשים רכב מסחרי זול ובין אם אתם מחפשים רכב במצב כמעט חדש – פורטל תתניע יציג בכל יום מספר מודעות חדשות.

יתרונות של רכבים מסחריים

  1. העברה נוחה של סחורות ומטענים כבדים.
  2. רמת בטיחות גבוהה.
  3. עיצוב מרשים.
  4. אופציה לכמות גדולה של מושבים.
  5. אופציה של הכרה בהוצאות לבעלי עסקים.