+ פרסום מודעה

הדברים שחייבים להיות לכם ברכב

אמנם במדינת ישראל הצפופה, כלי הרכב הפך ממזמן למוצר חובה בכל משק בית, אך אל לנו לשכוח כי מדובר על כלי שיכול להיות מאוד מסוכן. נהיגה בכלל, ובכבישי ישראל הצפופים בפרט, מחייבת משנה זהירות ותשומת לב קבועה של הנהגים, למתרחש בדרך. ולכן, החוק וההיגיון הבריא של נהגים רבים, מחייבים אותם להשתמש בעזרים שונים, כדי להפוך את הנהיגה לבטוחה יותר. מרחב נהיגה מסודר וברור, יכול לאפשר לכם להיות נהגים זהירים יותר וכך לצמצם אירועים מסוכנים על הכביש, לכם ולכל מי שנמצא סביבכם.

שלושה מוצרי חובה לכל בעל רכב

אם אתם רוצים להפוך את הרכב שלכם לבטוח, חשוב לבדוק שיש ברשותכם את שלושת המוצרים הבאים:

  1. משולש אזהרה – במקרה והרכב שלכם שובק חיים בצד הדרך, ואין מנוס למבצע עצירת חירום, החוק מחייב אתכם להחזיק בתא המטען של הרכב, משולש אזהרה.
  2. מטען לטלפון הנייד – בעולם בו כולנו רוצים להיות מחוברים, היכולת להטעין את הנייד שלכם במהלך הנהיגה היא חיונית. כמובן שאסור לבצע כל שימוש בטלפון הנייד במהלך הנסיעה עצמה, אבל כשתרדו מהרכב, הטלפון יוכל לשרת אתכם נאמנה לאורך היום
  3. מטען מהיר למצבר – על כל צרה שלא תהיה, שווה לשמור מעטן נייד למצבר בתא המטען. כך שאם המצבר לא עובד, אתם יכולים להתניע ברגע ולפנות לתיקון מבלי להמתין לקבלת שירות מחברת גרירה.

נסיעה בטוחה וחלקה

הרכב שלכם הוא הכלי שנמצא בשימוש אולי יותר מכל מוצר צריכה אחר. במיוחד אם אתם הורים או אנשי עסקים עם יומן מלא. כמעט בכל יום ביומו יוצאים לכבישי ישראל עשרות אלפי רכבים, ומעמיסים על תשתיות הכביש. הסכנה הופכת ברורה יותר, לאור הצפיפות הגדולה ולכן כדאי שתעשו כל מה שניתן כדי למנוע את התאונה הבאה. גם אם המשמעות היא שימוש באביזרי בטיחות נלווים ותחזוקה איכותית ותכופה יותר של הרכב שלכם. את הבריאות אי אפשר לקנות בכסף, אבל את האביזרים לנהיגה בטוחה ובטיחותית בוודאי שכן. וזו היא האחריות שלכם בתור נהגים ובעלי רכבים בישראל.